Bye Bye madonna – Vogue Ball w Warszawie!

VOGUE BALL IN WARSZAWA!!!Nikt chyba nie spodziewał się, że ten moment kiedyś nadejdzie. A jednak udało się. W Warszawie odbyła sie impreza, na której pośrodku sali królował wybieg, a na nim rządził vogueing i najprawdziwsze divy.

 

design: bejbi
***
Po koncercie Madonny wielu spragnionych zabawy podążyło na nieoficjalne afterparty zorganizowane przez klub Pankiewicza 3 we współpracy z magazynem Vice. W maskach Madonny na twarzy, otoczeni wizualizacjami i klubowymi brzmieniami, do rana świętowaliśmy koncert Królowej.

Późną nocą impreza przemieniła się w Vogue Ball – wybieg przejęły divy i tancerze w błyszczących strojach, dając niepowtarzalne show pełne dumnych póz, zmysłowych figur i walecznych kroków. Oniemieli widzowie również zapragnęli poczuć się jak gwiazdy i na wybiegu zaroiło się od odważnych i pięknych ciał. Prawie można było poczuć duch legendarnych nowojorskich Vogue Balów. Na chwilę nawet pojawiła się królowa…. (patrz fot.)

Vogueing, taniec przed laty wydobyty z podziemia przez Madonnę, znów święci tryumfy, dzięki współczesnym divom takim jak Beyonce, Ciara, Lady Gaga. Za sprawą klubu Pankiewicza 3 i mnie promotorów vogueingu, mieliśmy okazję przeżyć pierwszy polski Vogue Ball – ku czci królowej Madonny.

(nieskromna autorka poniższego bloga odpowiadała za oprawę vogueingową ballu)

 

****

I jeszcze abstrakt z listu do przyjaciela z NYC, od którego to wszystko się zaczeło…

 

„… I’m sooo happy that we made this ball in Warsaw – although we didn’t have judges or categories – just pure fun and dance. But it just the beginning. I think that people loved it, the feeling of being a star on the catwalk… feeling beautiful and glamourous. I love vogue for this magic, feeling a diva, no matter what your orientation or motivation is.
And it’s thanks to you that I experienced all this – I’m gonna repeat myself but I am truly grateful for your help and passion and open mind :*
Hope I will be able to invite you to a polish vogue ball one day!…”

poniżej parę fociszy: wkl dzięki dla daniela i endo

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto daniel es

 

foto endo

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

foto endo

 

**********************************************************************************************************

Podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.